دانلود فوتیج ترانزیشن حرکت جوهر در آب 2 Ink Flowing in Water Transition / Matte / Mask


توضیحات

فوتیج ترانزیشن حرکت جوهر در آب : این مجموعه شامل 2 ویدیو موشن گرافیک ترانزیشن حرکت جوهر در آب می باشد. این مجموعه همراه با کانال آلفا ارائه شده است، به همین‌ علت شما می ‌توانید آن ها را به صورت ترانسپرنت بر روی ویدیو خود قرار دهید. در این ویدیو ها چندین ویدیو از تعامل جوهر با آب با هم ترکیب شده ‌اند تا دو ترانزیشن مت ایجاد شود. مدت زمان هر یک از این ویدیو ها 4 ثانیه است. از هر ترانزیشن 2 نسخه در فایل وجود دارد که یکی از آن ها دارای کانال آلفا و دیگری بدون کانال آلفا می باشد. در صورتی که از نسخه بدون کانال آلفا استفاده می کنید باید حالت ترکیبی آن را در ویرایشگر ویدیویی خود تغییر دهید. هم چنین این مجموعه با فرمت MOV بر روی سایت قرار گرفته است و قابل استفاده در تمامی نرم‌ افزار های تدوین و ویرایش ویدیو می باشد.

اطلاعات دانلود فوتیج ترانزیشن حرکت جوهر در آب 2 Ink Flowing in Water Transition / Matte / Mask :

  • عنوان مجموعه: 2 Ink Flowing in Water Transition / Matte / Mask 
  • حجم مجموعه: 66MB
  • فرمت های موجود: MOV
  • رزولوشن: HD 1280×720

 

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود فوتیج ترانزیشن حرکت جوهر در آب 2 Ink Flowing in Water Transition / Matte / Mask”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.