دانلود وکتور بک گراند تکنولوژی انتزاعی Abstract Technology Backgrounds


توضیحات

وکتور بک گراند تکنولوژی انتزاعی : این مجموعه شامل 10 وکتور پس زمینه تکنولوژی انتزاعی جهت استفاده در طرح های گرافیکی میباشد. این مجموعه در قالب فایل های AI, EPS, JPG بر روی سایت بارگذاری شده است که می توانید با استفاده از آن طرح های فوق العاده زیبایی را در Illustrator ایجاد کنید. از نظر کیفیت فایل های وکتور دارای بزرگنمایی نامحدود بوده و قابل استفاده در هر نوع سایز، ابعاد و یا رزولوشنی هستند. این فایل ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 4000 × 6000 پیکسل هستند که برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن بالا مناسب میباشند.

اطلاعات دانلود وکتور بک گراند تکنولوژی انتزاعی Abstract Technology Backgrounds :

  • عنوان مجموعه: Abstract Technology Backgrounds 10
  • حجم مجموعه: 89MB 
  • فرمت های موجود: AI, EPS, JPG
  • تعداد فایل: 10

وکتور بک گراند تکنولوژی انتزاعی - 2

وکتور بک گراند تکنولوژی انتزاعی - 4

وکتور بک گراند تکنولوژی انتزاعی - 6

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود وکتور بک گراند تکنولوژی انتزاعی Abstract Technology Backgrounds”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.