آموزش اسکچ کانسپت در زیبراش – Zbrush


توضیحات

آموزش اسکچ کانسپت در زیبراش : در این دوره آموزشی خواهید آموخت که چگونه هر کانسپتی که در ذهن دارید را در سریعترین زمان ممکن به روش اسکچ در زیبراش مدلسازی نمایید. در این آموزش Zbrush مربی به وسیله اسکچ یک مرد مکانیکی تمامی تکنیک های لازم برای این کار را به شما آموزش می دهد. همچنین در نهایت نحوه رندر حرفه ای و پست پروداکشن صحیح در فتوشاپ را نیز خواهید آموخت.

مشخصات دانلود آموزش اسکچ کانسپت در زیبراش – Zbrush :

  • عنوان دوره : – Sketch Concepting Tutorial
  • نرم افزار : ZBrush 4R4, Keyshot 6.2, Photoshop CS6
  • زمان کل دوره : 2:30 ساعت
  • فایل تمرینی : ندارد
  • زیرنویس : ندارد
  • زبان آموزش: انگلیسی
  • سطح: متوسط

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آموزش اسکچ کانسپت در زیبراش – Zbrush”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.