آموزش مدلسازی سفینه فضایی در مایا – Maya


توضیحات

آموزش مدلسازی سفینه فضایی در مایا : در این دوره آموزش مایا خواهید آموخت چگونه با استفاده از ابزارها و زمان کمتر نتیجه های بسیار بهتری در مدلسازی کسب نمایید. در این آموزش تمام مراحل مدل سازی سفینه را به صورت گام به گام و کاملا عملی خواهدی آموخت. پس از اتمام کار در مایا پروژه را به زیبراش منتقل کرده و حجاری را شروع می نمایید که یادگیری آن به نوبه خود بسیار مفید ارزشمند است. از جمله مطالب مورد بررسی در این دوره می توان به اصول مدلینگ و شماتیک، مدلینگ کابین خلبان، ساخت بال ها و موتور، توسعه Nacelles، استفاده از Insert Edge Loop و بسیاری نکات کارآمد دیگر اشاره نمود.

مشخصات دانلود آموزش مدلسازی سفینه فضایی در مایا – Maya :

  • عنوان دوره : SciFi Ship Series in Maya
  • نرم افزار : Maya , Zbrush
  • زمان کل دوره : 6:55 ساعت
  • فایل تمرینی : دارد
  • زیرنویس : ندارد
  • زبان آموزش: انگلیسی
  • سطح: متوسط
برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آموزش مدلسازی سفینه فضایی در مایا – Maya”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.