دانلود نرم افزار ساخت تکسچر و نقشه های سه بعدی – دانلود PixPlant v3.0.15 x64


توضیحات

دانلود PixPlant

نرم افزار ساخت تکسچر و نقشه های سه بعدی : اگر به دنبال نرم افزار ساده اما کاربردی و حرفه ایی برای ساخت بافت یا تکسچر، نرم افزار هوشمند PixPlant  امکانات فوق العاده و حرفه ایی برای این منظور در اختیار شما قرار می دهد. این نرم افزار یک ایزار قدرتمند می باشد که عکس ها را به بافت های یکپارچه و نقشه های سه بعدی تبدیل می نماید. این نرم افزار دارای یک موتور هوشمند ساخت بافت و ویرایش نقشه های سه بعدی می باشد. با این موتور می توان تنها با چند کلیک یک عکس را تبدیل به بافت های یکپارچه و با کیفیت نمود. هم چنین این ابزار به یکپارچه سازی چندین بافت مختلف با یک دیگر نیز می پردازد. PixPlant گزینه های نامحدودی از متریال های واقعی را بر مبنای عکس مورد نظر، در اختیار شما قرار می دهد.

این نرم افزار دارای ابزارهای پیشرفته ایی می باشد که با استفاده از آن ها عکس های ساده تبدیل به نقشه های سه بعدی می شود و یا برای ایجاد بافت های کاشی شده مورد استفاده قرار می گیرد. تنظیم  و ویرایش نقشه های Extract Normal ،Displacement ،Diffuse ،Specular و Ambient Occlusion نیز از جمله قابلیت های این نرم افزار می باشد. هم چنین این نرم افزار دارای ابزارها یی برای ویرایش سطوح کلی و اعمال تنظیمات بسیار خاص است. نرم افزار PixPlant به صورت مستقل و در نرم افزار فتوشاپ به صورت پلاگین اجرا می شود، که باعث می شود تصاویر به صورت یکپارچه کاشی بندی شوند. بعلاوه امکان ویرایش و یا پیش نمایش نقشه های سه بعدی ساخته شدهرا نیز فراهم می کند.

ویژگی های نرم افزار ساخت تکسچر و نقشه های سه بعدی – دانلود PixPlant :

  • پیش نمایش سه بعدی با رندرینگ جابجایی و انطباقی
  • امکان اجرا به صورت مستقل و یا در قالب پلاگین برای فتوشاپ
  • نقشه هایی با قابلیت ویرایش کامل به صورت پیکسلی یا تمام سطح با ابزارهای ایجاد سایه
  • ساخت و تولید سریع بافت های یکپارچه از تصاویر با کمک ابزاری هوشمند مثل Seed Wizard

راهنمای نصب:

  • پسورد فایل فشرده: cgkok.com (پسورد را تایپ کنید با حروف کوچک)
  • نرم افزار را نصب کنید.
  • محتویات پوشه Cracked exe را در محل نصب نرم افزار کپی و جایگزین فایل های قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود نرم افزار ساخت تکسچر و نقشه های سه بعدی – دانلود PixPlant v3.0.15 x64”

لینک های دانلود