آموزش انجین مکسول رندر – Maxwell Render


توضیحات

آموزش انجین مکسول رندر : این دوره آموزشی برای افرادی که به این موتور رندر قدرتمند علاقه مند شده اند و در صدد آشنایی با آن هستند بسیار مناسب است. در این دوره از ابتدا و مرحله به مرحله با مکسول آشنا خواهید شد. ابتدا رابط کاربری به طور کلی توضیح داده می شود. سپس مطالب و نکات ارزشمندی همچون آشنایی با Material Editor، مبانی متریال مات، متریال مات پیچیده، مبانی Texture Mapping، اسلات های نقشه برداری، تکسچرینگ سطحی و ترفندهای کاربردی و عملی را خواهید آموخت.

مشخصات آموزش انجین مکسول رندر – Maxwell Render :

  • عنوان دوره : VTC – Maxwell Render 3
  • نرم افزار : Maxwell Render 3
  • زمان کل دوره : 8:00 ساعت
  • فایل تمرینی : دارد
  • زیرنویس : ندارد
  • زبان آموزش: انگلیسی
  • سطح : متوسط
برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آموزش انجین مکسول رندر – Maxwell Render”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.