آموزش حجاری صورت در Zbrush و Keyshot


توضیحات

آموزش حجاری صورت : در این دوره آموزش حجاری نحوه اسکالپ صورت هر فرد و شخصیت واقعی که مد نظر دارید را در Zbrush و Keyshot به صورت عملی و کاربردی خواهید آموخت. در این دوره مربی سعی دارد برای آموزش چهره یکی از شخصیت های اصلی سریال فرار از زندان را حجاری نماید. به این ترتیب شما کارآموزان گرامی به خوبی تمامی مراحل کار و ایجاد جزئیات مختلف صورت مانند پوست و چین و چروک ها ، ایجاد مو های فایبرمش ، ته ریش ، ابرو و مژه را مشاهده و خواهید آموخت.

مشخصات دانلود آموزش حجاری صورت در Zbrush و Keyshot :

  • عنوان دوره : – Likeness Sculpting by Frank Tzeng
  • نرم افزار : Zbrush – Keyshot
  • زمان کل دوره : 16:00 ساعت
  • فایل تمرینی : دارد
  • زیرنویس : ندارد
  • زبان آموزش: انگلیسی
  • سطح: متوسط
برچسب: ,

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آموزش حجاری صورت در Zbrush و Keyshot”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.