آموزش مدل سازی سطح سخت در هودینی – Houdini


توضیحات

آموزش مدل سازی سطح سخت در هودینی : در این پست از آموزش هودینی یکی از کاملترین دوره های مدلسازی سطح سخت که دارای 4 پارت مجزا با تمام نکات و تکنیک های حرفه ای است برای شما همراهان گرامی تهیه و آماده دانلود شده است. به وسیله این آموزش مدلسازی می توانید صفر تا صد این حرفه را در هودینی یاد بگیرید و سطح خود را بالا برید. بنابراین با پایان یافتن این آموزش می توانید پروژه های شخصی خود را آغاز نموده و کسب تجربه نمایید. به طور خلاصه از جمله مطالب مورد بررسی در این دوره می توان به مدل سازی ساختار پایه، ساخت قاب فلزی، ساخت بلوک قدرت با استفاده از VDB، مدل سازی اتصال بالا، مدلسازی سطح سخت، اضافه کردن یک قاب به بلوک قدرت، ساختن اتصالات داخلی و بسیاری نکات ارزشمند و کارآمد دیگر اشاره نمود.

مشخصات دانلود آموزش مدل سازی سطح سخت در هودینی – Houdini :

  • عنوان دوره : Rohan Dalvi – Hard Surface Modeling in Houdini
  • نرم افزار : Houdini
  • زمان کل دوره : 9:35 ساعت
  • فایل تمرینی : دارد
  • زیرنویس : ندارد
  • زبان آموزش: انگلیسی
  • سطح: متوسط

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آموزش مدل سازی سطح سخت در هودینی – Houdini”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.