آموزش طراحی کاریکاتور ترامپ با JASON SEILER


توضیحات

آموزش طراحی کاریکاتور : در این دوره آموزشی نحوه ایجاد کاریکاتور از هر شخصیتی که مد نظر دارید را در کوتاهترین زمان ممکن و در سطح حرفه ای به شما خواهد آموخت. مربی این دوره خود یک کاریکاتور از آقای ترامپ را که برای مجله پرمخاطب weekly standard آماده نموده است را برای آموزش مد نظر قرار می دهد. نشان می دهد که چگونه سفارش این مجله را در کمتر از یک روز تمام می کند و نتایج حرفه ای و زیبایی نیز بدست آورده است.

مشخصات دانلود آموزش طراحی کاریکاتور ترامپ با JASON SEILER :

  • عنوان دوره : – JASON SEILER – DRAWING TRUMP
  • نرم افزار : Photoshop
  • زمان کل دوره : 3:00 ساعت
  • فایل تمرینی : ندارد
  • زیرنویس : ندارد
  • زبان آموزش: انگلیسی
  • سطح: پیشرفته

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آموزش طراحی کاریکاتور ترامپ با JASON SEILER”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.