آموزش ایجاد اکشن در فتوشاپ – Photoshop


توضیحات

آموزش ایجاد اکشن در فتوشاپ : در این دوره جذاب آموزش فتوشاپ نحوه استفاده صحیح و حرفه ای از Photoshop’s Action و تمامی ترفندهای مربوط به آن را خواهید آموخت. این دوره به شما نشان خواهد داد که چگونه زمان انجام ویرایش های خود را به طور چشمگیری کاهش دهید و کاری کنید دیگر ویرایش تصاویر با تعداد زیاد کاری سخت و طاقت فرسا نباشد. شما می توانید با ایجاد اکشن در فتوشاپ جریان کار ویرایش تصاویر را اتوماتیک و سفارشی نمایید.

مشخصات دانلود آموزش ایجاد اکشن در فتوشاپ – Photoshop :

  • عنوان دوره : – Creating the Best Photoshop Actions
  • نرم افزار : Photoshop
  • زمان کل دوره : –
  • فایل تمرینی : ندارد
  • زیرنویس : ندارد
  • زبان آموزش: انگلیسی
  • سطح: متوسط
برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آموزش ایجاد اکشن در فتوشاپ – Photoshop”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.