آموزش طراحی سر کاراکتر در زیبراش و فتوشاپ


توضیحات

آموزش طراحی سر کاراکتر در زیبراش و فتوشاپ : در این پست آموزش ZBrush که از نرم افزارهای پرکاربرد برای طراحی کاراکتر می باشد را برای شما آماده نموده ایم. در این دوره آموزشی به صورت عملی و مبتنی بر پروژه طراحی سر یک کاراکتر زن تخیلی که مخصوص بازی های ویدئویی است را خواهید آموخت. در آخر نیز نحوه پست پروداکشن کاراکتر در فتوشاپ را یاد می گیرید.

مشخصات آموزش طراحی سر کاراکتر در زیبراش و فتوشاپ :

  • عنوان دوره : Cubebrush – Character Head Design Workflow
  • نرم افزار : ZBrush ، Photoshop
  • زمان کل دوره : 1:31 ساعت
  • فایل تمرینی : دارد
  • زیرنویس : ندارد
  • زبان آموزش: انگلیسی
  • سطح : متوسط
برچسب: ,

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آموزش طراحی سر کاراکتر در زیبراش و فتوشاپ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.