آموزش تخریب اجسام سخت در هودینی – قسمت دوم


توضیحات

آموزش تخریب اجسام سخت در هودینی : در این دوره از بخش آموزش هودینی می توانید به وسیله انجام یک پروژه تخریب ساختمان به صورت کاملا عملی نحوه ایجاد شبیه سازی تخریب جسم سخت را یاد بگیرید. در این دوره تکنیک ها و نکات بسیار مفیدی در ایجاد تدابیر مختلف تخریب و نحوه ایجاد نیروی سفارشی را خواهید آموخت. به طور کلی از جمله مطالب مورد بررسی در این دوره می توان به تنظیم شکستگی، تنظیم ساختمان، تنظیم شبیه سازی، محدودیت ها، نیرو های Metaball، محدود کننده SOP Solver، تصادفی کردن نیرو ها، مبادله نمونه ها، شبیه سازی پیچیدگی، ایجاد قطعات HQ، Wedging و بررسی محل انفجار، تنظیمات رندرینگ و بسیاری نکات کارآمد دیگر اشاره نمود.

مشخصات دانلود آموزش تخریب اجسام سخت در هودینی – قسمت دوم :

  • عنوان دوره : – Applied Houdini – Rigids II
  • نرم افزار : Houdini
  • زمان کل دوره : 4:08 ساعت
  • فایل تمرینی : ندارد
  • زیرنویس : ندارد
  • زبان آموزش: انگلیسی
  • سطح: متوسط

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آموزش تخریب اجسام سخت در هودینی – قسمت دوم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.