آموزش موشن گرافیک دوبعدی و سه بعدی در CINEMA 4D و After Effects


توضیحات

آموزش موشن گرافیک دوبعدی و سه بعدی : به وسیله این دوره از آموزش موشن گرافیک قادر خواهید بود یک قطعه گرافیکی دوبعدی حرفه ای با کمک دو نرم افزار سینما فوردی و افترافکت ایجاد نمایید. اکثر مراحل کار مانند حرکت های دوربین و مدلسازی با سینما فوری تهیه شده است و تنها به منظور القا و تقویت حس دو بعدی بودن موشن گرافیک متوسل به نرم افزار افترافکت می شوید. در این دوره تمامی مراحل کار، تکنیک ها، نکات و متدها را به صورت عملی و مبتنی بر پروژه خواهید آموخت.

مشخصات دانلود آموزش موشن گرافیک دوبعدی و سه بعدی در CINEMA 4D و After Effects :

  • عنوان دوره : 2D Styled 3D Motion Graphics in CINEMA 4D and After Effects
  • نرم افزار : CINEMA 4D – After Effects
  • زمان کل دوره : 3:10 ساعت
  • فایل تمرینی : دارد
  • زیرنویس : ندارد
  • زبان آموزش: انگلیسی
  • سطح: متوسط

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آموزش موشن گرافیک دوبعدی و سه بعدی در CINEMA 4D و After Effects”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.