دانلود تصاویر رفرنس نظامی و سلاح جنگی از


توضیحات

تصاویر رفرنس نظامی : این کالکشن در 2 مجموعه ارائه شده است که پک اول شامل بیش از 290 تصویر رفرنس از تجهیزات نظامی است که بر روی فضای داخلی یک زیر دریایی شوروی D-2 تمرکز دارد. پک دوم نیز شامل یش از 900 تصویر رفرنس می باشد که بر روی قسمت خارجی یک تانک جنگی T-62 تمرکز دارد. شما می توانید از این تصاویر به عنوان رفرنس یا فتوبشینگ استفاده نمایید.

اطلاعات دانلود تصاویر رفرنس نظامی و سلاح جنگی از :

  • عنوان مجموعه: – Ref Packs Volume 3 and 4 Weapons and Military
  • حجم مجموعه: 9GB
  • سازنده:
  • فرمت های موجود: JPEG
  • تعداد تصاویر : 1190
  • کاتالوگ : 
برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تصاویر رفرنس نظامی و سلاح جنگی از”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.