دانلود تصاویر رفرنس معماری وایکینگ ها


توضیحات

تصاویر رفرنس معماری وایکینگ ها : این مجموعه شامل بیش از 267 تصویر رفرنس از کلیسا های تاریخی، طیف وسیعی از زوایا و جزئیات سازه‌ ایی، نما های پهپادی هوایی می باشد. این سازه‌ های کهن نروژی برخی از معدود نمونه‌ های باقیمانده هستند که معرف طراحی معماری وایکینگ هستند. این تصاویر دارای فرمت JPEG هستند و با دوربین Nikon D810, Nikon D800, Phantom 4P گرفته شده اند. حداقل رزولوشن این رفرنس ها 2244×1605 پیکسل و بیشترین رزولوشن 13474×7322 پیکسل می باشد. این عکس ها در اسکاتلند و نروژ گرفته شده اند.

اطلاعات دانلود تصاویر رفرنس معماری وایکینگ ها :

  • عنوان مجموعه: Photobash – Viking Architecture
  • حجم مجموعه: 1GB
  • سازنده: Photobash
  • فرمت های موجود: JPEG
  • تعداد تصاویر : 267
  • کاتالوگ : 

تصاویر رفرنس معماری وایکینگ ها

تصاویر رفرنس معماری وایکینگ ها

تصاویر رفرنس معماری وایکینگ ها - 4

تصاویر رفرنس معماری وایکینگ ها - 6

تصاویر رفرنس معماری وایکینگ ها - 8

تصاویر رفرنس معماری وایکینگ ها - 10

 

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تصاویر رفرنس معماری وایکینگ ها”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.