دانلود تصاویر رفرنس شهر ونیز ایتالیا


توضیحات

تصاویر رفرنس شهر ونیز ایتالیا : این مجموعه شامل بیش از 398 تصویر رفرنس از شهر رمانتیک و شناوری ایتالیایی، ونیز می باشد. وینز با خیابان های باریک، رنگارنگ، کانال ها، پل ها و بناهای تاریخی مشهور است. این تصاویر دارای فرمت JPEG هستند و با دوربین Nikon D7200 گرفته شده اند. حداقل رزولوشن این رفرنس ها 1490×2271 پیکسل و بیشترین رزولوشن 6016×4000 پیکسل می باشد. این عکس ها در ونیز، ایتالیا گرفته شده اند.

اطلاعات دانلود تصاویر رفرنس شهر ونیز ایتالیا :

  • عنوان مجموعه: Photobash – Venice Canals
  • حجم مجموعه: 1GB
  • سازنده: Photobash
  • فرمت های موجود: JPEG
  • تعداد تصاویر : 398
  • کاتالوگ : 

تصاویر رفرنس شهر ونیز ایتالیا

تصاویر رفرنس شهر ونیز ایتالیا

تصاویر رفرنس شهر ونیز ایتالیا - 4

تصاویر رفرنس شهر ونیز ایتالیا - 6

تصاویر رفرنس شهر ونیز ایتالیا - 8

تصاویر رفرنس شهر ونیز ایتالیا - 10

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تصاویر رفرنس شهر ونیز ایتالیا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.