آموزش نورپردازی صحنه داخلی در وی ری و مایا – V-Ray و Maya 2018


توضیحات

آموزش نورپردازی صحنه داخلی در وی ری و مایا : در این دوره تکنیک های بسیار کاربردی برای نورپردازی صحنه داخلی که مربی در طول 10 سال کار به دست آورده را خواهدی آموخت. در این دوره آموزش نورپردازی یاد می گیرید چگونه نورپردازی را در شرایط جوی و اتمسفر مختلف به صورت حرفه ای انجام دهید. یا استفاده از راهنمایی های این مربی می توانید سطح رندر معماری خود را به صورت چشمگیری بالا برید. در نهایت به این نکته توجه نمایید که با وجود استفاده از VRay 3.6 و مایا 2018 در این دوره، شما می توانید به صورت مستقیم در برنامه های دیگر سه بعدی که از وی ری ساپورت میکنند اعم از اسکچاپ، تری دی مکس، بلندر، مودو، راینو و … از همین تکنیک ها استفاده نمایید.

مشخصات دانلود آموزش نورپردازی صحنه داخلی در وی ری و مایا :

  • عنوان دوره : – V-Ray Interior Lighting
  • نرم افزار : VRay 3.6 , Maya 2018
  • زمان کل دوره : 1:30 ساعت
  • فایل تمرینی : ندارد
  • زیرنویس : ندارد
  • زبان آموزش: انگلیسی
  • سطح: متوسط

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آموزش نورپردازی صحنه داخلی در وی ری و مایا – V-Ray و Maya 2018”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.