دانلود افکت صوتی ULTIMATE Filmmaker


توضیحات

افکت صوتی ULTIMATE Filmmaker : این مجموعه شامل بیش از 14 پکیج کامل افکت های صوتی مختلف سایت paramount motion می باشد. این کالکشن شامل LUT است که در برنامه های حرفه ایی پردازش تصویر به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. این مجموعه از اصوات سینمایی است که به عنوان معرفی، بسته شدن یا انتقال از طریق محتوای فیلم مانند: تبلیغات، فیلم، یوتیوب و … مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات مجموعه افکت صوتی ULTIMATE Filmmaker :

  • عنوان: Paramount Motion – ULTIMATE Filmmaker Bundle
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی :
  • حجم فایل: 11GB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود افکت صوتی ULTIMATE Filmmaker”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.