دانلود تصاویر رفرنس تپه های گرمسیری


توضیحات

تصاویر رفرنس تپه های گرمسیری : این مجموعه شامل بیش از 118 تصویر رفرنس از تپه های گرمسیری در شرایط مختلف نوری می باشد. این شات ها حاوی مناظر گرمسیری و استوایی، عکس های هوایی و چندین عکس پانوراما در ید میدان وسیعی است. این تصاویر دارای فرمت JPEG هستند و با دوربین Sony α7R II, Mavic Pro گرفته شده اند. حداقل رزولوشن این رفرنس ها 5000×2092 پیکسل و بیشترین رزولوشن 23101×7759 پیکسل می باشد. این عکس ها در بوهول، فیلیپین گرفته شده اند.

اطلاعات دانلود تصاویر رفرنس تپه های گرمسیری :

  • عنوان مجموعه: Photobash – Tropical Hills
  • حجم مجموعه: 1GB
  • سازنده: Photobash
  • فرمت های موجود: JPEG
  • تعداد تصاویر : 118
  • کاتالوگ : 

تصاویر رفرنس تپه های گرمسیری

تصاویر رفرنس تپه های گرمسیری

تصاویر رفرنس تپه های گرمسیری - 4

تصاویر رفرنس تپه های گرمسیری - 6

تصاویر رفرنس تپه های گرمسیری - 8

تصاویر رفرنس تپه های گرمسیری - 10

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تصاویر رفرنس تپه های گرمسیری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.