آموزش طراحی صحنه فضا در فتوشاپ – Photoshop


توضیحات

آموزش طراحی صحنه فضا در فتوشاپ : در این دوره از آموزش فتوشاپ روش کار و متد بسیار جذابی برای افزایش سرعت طراحی محیط های عملی تخیلی در فتوشاپ را خواهید آموخت. همچنین مربی دوره ترفند ها و کلید های میانبری که شما را با سرعت بیشتری به نتیجه مورد نظر برساند را درس می دهد. در نهایت نحوه کامپوزیشن پروژه را نیز به صورت کاملا عملی و کاربردی خواهید آموخت. در ضمن می توانید با مشاهده ویدیو پیش نمایش درک بسیار بهتری از روند و مراحل آموزش داشته باشید.

مشخصات دانلود آموزش طراحی صحنه فضا در فتوشاپ – Photoshop :

  • عنوان دوره : – Space Salvage
  • نرم افزار : Illustrator
  • زمان کل دوره : 2:45 ساعت
  • فایل تمرینی : دارد
  • زیرنویس : ندارد
  • زبان آموزش: انگلیسی
  • سطح: متوسط

آموزش طراحی صحنه فضا در فتوشاپ - 2

آموزش طراحی صحنه فضا در فتوشاپ - 4

آموزش طراحی صحنه فضا در فتوشاپ - 6

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش طراحی صحنه فضا در فتوشاپ – Photoshop”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.