دانلود تصاویر رفرنس جرثقیل های کشتی سازی


توضیحات

تصاویر رفرنس جرثقیل های کشتی سازی : این مجموعه شامل بیش از 90 تصویر رفرنس از جرثقیل های کشتی سازی، دارایی های محیط کارخانه کشتی سازی در بنادر می باشد. این شات ها حاوی انواع مختلف جرثقیل ها، بالابر ها، تیر های پشتیبانی در مقیاس بزرگ است. این مجموعه برای ایجاد سریع جزییات ساختاری پیچیده مورد استفاده قرار می گیرد. این تصاویر دارای فرمت JPEG هستند و با دوربین Sony α6000 گرفته شده اند. حداقل رزولوشن این رفرنس ها 1868×3072 پیکسل و بیشترین رزولوشن 6000×4192 پیکسل می باشد. این عکس ها در لهستان گرفته شده اند.

اطلاعات دانلود تصاویر رفرنس جرثقیل های کشتی سازی :

  • عنوان مجموعه: Photobash – Shipyard Cranes
  • حجم مجموعه: 1GB
  • سازنده: Photobash
  • فرمت های موجود: JPEG
  • تعداد تصاویر : 90
  • کاتالوگ : 

تصاویر رفرنس جرثقیل های کشتی سازی

تصاویر رفرنس جرثقیل های کشتی سازی

تصاویر رفرنس جرثقیل های کشتی سازی - 4

تصاویر رفرنس جرثقیل های کشتی سازی - 6

تصاویر رفرنس جرثقیل های کشتی سازی - 8

تصاویر رفرنس جرثقیل های کشتی سازی - 10

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تصاویر رفرنس جرثقیل های کشتی سازی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.