دانلود افکت کاغذ پاره شده بر روی عکس و تصاویر در فتوشاپ Ripped Paper PSD Texture Effect


توضیحات

افکت کاغذ پاره شده بر روی عکس و تصاویر در فتوشاپ : این مجموعه شامل فایل لایه باز افکت کاغذ پاره شده است که میتوانید تصاویر خود را بر روی آن قرار داده و جلوه‌ هایی زیبا از کاغذ پاره شده بر روی عکس و تصاویر خود در نرم‌ افزار فتوشاپ ایجاد کنید. این مجموعه در قالب فایل PSD در سایت بارگذاری شده است که به راحتی میتوانید در محیط فتوشاپ نسبت به ویرایش و جایگذاری تصاویر خود در این قالب آماده اقدام نمایید. این فایل از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 2667 × 4000 پیکسل است که برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن بالا مناسب میباشد. هم چنین این طرح به صورت لایه های هوشمند یا Smart Object ایجاد شده است که به واسطه این قابلیت تنها با چند کلیک، قادر به جایگذاری تصاویر خود در این قالب آماده خواهید بود.

اطلاعات دانلود افکت کاغذ پاره شده بر روی عکس و تصاویر در فتوشاپ Ripped Paper PSD Texture Effect :

  • عنوان مجموعه: Ripped Paper PSD Texture Effect
  • حجم مجموعه: 57MB
  • فرمت های موجود: PSD
  • تعداد فایل: 

افکت کاغذ پاره شده - 2

افکت کاغذ پاره شده - 2

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود افکت کاغذ پاره شده بر روی عکس و تصاویر در فتوشاپ Ripped Paper PSD Texture Effect”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.
برای مشاهده موارد مشابه لینک های زیر را ببینید !