آموزش روتوش پرتره در کمتر از یک ساعت


توضیحات

روتوش پرتره : در این دوره از آموزش روتوش متدها و تکنیک هایی را یاد می گیرید که دیگر این پروسه برایتان سخت و طولانی نباشد. مربی دوره به شما یاد می دهد چگونه بدون اتلاف زمان کار نمایید و در نتیجه در زمان کمتر پروژه های بیشتری را به پایان برسانید. به طور خلاصه از جمله مباحث مورد بررسی در این دوره می توان به روتوش یک ساعته در فتوشاپ، ویرایش تصاویر RAW، بالانس اکسپوژر، روتوش مو ، پوست و لباس، از بین بردن لکه ها ، موهای فرفری، تقویت موضوعات ، از بین بردن انحرافات، حذف موهای آشفته، افزودن اشکال و سایه ها و هایلایت های طبیعی، کار سریعتر با اکشن ها، شارپنینگ حرفه ای، روتوش چشم ها اشاره نمود. در ضمن می توانید با مشاهده ویدیو پیش نمایش درک بسیار بهتری از روند و مراحل آموزش داشته باشید.

مشخصات دانلود آموزش روتوش پرتره در کمتر از یک ساعت – How to Retouch a Portrait in Under an Hour :

  • عنوان دوره : Pro – How to Retouch a Portrait in Under an Hour
  • شرکت سازنده: Pro
  • نرم افزار : Photoshop
  • زمان کل دوره : 1:00 ساعت
  • فایل تمرینی : دارد
  • زیرنویس : ندارد
  • زبان آموزش: انگلیسی
  • سطح: متوسط

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش روتوش پرتره در کمتر از یک ساعت”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.