دانلود پلاگین ساخت سریع تکسچر – دانلود Quixel Suite v2.2.1 x64 for Photoshop


توضیحات

دانلود Quixel Suite برای فتوشاپ

پلاگین ساخت سریع تکسچر : قبلا شرکت Quixel اقدام به ارائه دو ابزار DDO و NDO به صورت دو پلاگین جدا نمود. اما اخیرا این شرکت، این پلاگین ها را به صورت یک جا در مجموعه ایی تحت عنوان Quixel Suite منتشر کرده که شامل چهار ابزار MEGASCANS, NDO, DDO و 3DO می باشد. نرم افزار Quixel Suite یک پلاگین و ابزار حرفه ایی می باشد که در کوتاه ترین زمان ممکن تکسچر (بافت) و متریال های مختلفی را برای ساخت انیمیشن یا ساخت بازی ایجاد می کند.

پلاگین DDO ابزاری برای ساخت تکسچر های حرفه ایی می باشد که با استفاده از آن می توانید به سرعت تکسچرهای حرفه ایی با جزئیات بالا را ایجاد نمایید. تکسچرهای ساخته شده با این پلاگین به صورت صد درصد قابل ویرایش هستند که کنترل دقیق کاربران بر روی کار را امکان پذیر می کنند.

پلاگین NDO نیز ابزاری برای ساخت نرمال مپ به صورت کاملا حرفه ایی و سریع می باشد. البته نرم افزارها و پلاگین های زیادی برای ساخت مپ هایی مثل Normal Map وجود دارند اما تعامل کامل این پلاگین با نرم افزار فتوشاپ، باعث متمایز شدن آن از سایر ابزار های موجود شده است. کاربران با استفاده از این پلاگین می توانند همانند DDO به ساخت و ویرایش نرمال مپ خود با تمامی ابزارهای فوق العاده فتوشاپ بپردازند.

این مجموعه شامل 2 ابزار دیگر تحت عنوان های 3DO و MEGASCANS نیز می باشد:

پلاگین 3DO : این ابزار یک پیش نمایش گرافیکی و 3D به صورت کاملا PBR یا همان Physically Based Rendering می باشد که مستقیما در داخل فتوشاپ مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار یک Material Previewer کاملا ریل تایم و گرافیکی است که با سایر ابزار های موجود در بسته Quixel Suite، تعامل بسیار خوبی دارد. بنابر اظهارات شرکت Quixel این ابزار به صورت رایگان در کنار DDO، NDO و MEGASCANS ارائه می شود.

پلاگین MEGASCANS : این ابزار شامل بیش از 1000 متریال حرفه ایی می باشد که از انواع مپ های واقعی مانند AO ،Gloss ،Spec ،Height ،Normal ،Diffuse و … تشکیل شده است. این مجموعه به صورت آنلاین در سیستم های ابری در اختیار کاربران قرار می گیرد و هر روز شاهد گسترش این مجموعه نیز خواهیم بود. این ابزار با نرم افزار فتوشاپ تعامل خوبی دارند. این پلاگین برای ساخت انواع تکسچر ها برای انواع مدل‌ های 3D مانند: کاراکترها، اشیا، اسلحه ‌ها، وسایل نقلیه و … مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های پلاگین ساخت سریع تکسچر – دانلود Quixel Suite :

 • متریال های تکامل یافته
 • ساخت تکسچر حرفه ایی
 • پیش ‌نمایش گرافیکی فیزیکال
 • پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز
 • ساخت نرمال مپ به صورت کاملا حرفه ای و سریع
 • قابلیت ویرایش صد در صد تکسچرهای ساخته شده
 • ترکیبی از ابزارهای MEGASCANS, NDO, DDO و 3DO
 • ساخت تکسچر (بافت) و متریال در ظرف مدت زمان بسیار کوتاه

راهنمای نصب:

 • پسورد فایل فشرده: cgkok.com (پسورد را تایپ کنید با حروف کوچک)
 • این برنامه تنها بر روی ویندوز های 64 بیتی نصب می ‌شود.
 • این برنامه از Adobe Photoshop CS3 یا جدیدتر پشتیبانی می کند.
برچسب:

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پلاگین ساخت سریع تکسچر – دانلود Quixel Suite v2.2.1 x64 for Photoshop”

لینک های دانلود