دانلود تصاویر رفرنس فضای داخلی کاخ و قصر ها


توضیحات

تصاویر رفرنس فضای داخلی کاخ و قصر ها : این مجموعه شامل بیش از 258 تصویر رفرنس از کاخ ها و املاک سلطنتی داخلی اروپا می باشد. این شات ها حاوی اتاق های خواب، اتاق پذیرایی بزرگ، سالن های پذیرایی، کتابخانه ها، راهرو ها و جزییات دکوراسیون داخلی است. این تصاویر دارای فرمت JPEG هستند و با دوربین Sony α6000, Sony α7R II, Sony α7R III گرفته شده اند. حداقل رزولوشن این رفرنس ها 2000×1333 پیکسل و بیشترین رزولوشن 7952×5304 پیکسل می باشد. این عکس ها در اروپا گرفته شده اند.

اطلاعات دانلود تصاویر رفرنس فضای داخلی کاخ و قصر ها :

  • عنوان مجموعه: Photobash – Palace Interiors
  • حجم مجموعه: 1GB
  • سازنده: Photobash
  • فرمت های موجود: JPEG
  • تعداد تصاویر : 258
  • کاتالوگ : 

تصاویر رفرنس فضای داخلی کاخ و قصر ها

تصاویر رفرنس فضای داخلی کاخ و قصر ها

تصاویر رفرنس فضای داخلی کاخ و قصر ها - 4

تصاویر رفرنس فضای داخلی کاخ و قصر ها - 6

تصاویر رفرنس فضای داخلی کاخ و قصر ها - 8

تصاویر رفرنس فضای داخلی کاخ و قصر ها - 10

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تصاویر رفرنس فضای داخلی کاخ و قصر ها”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.