آموزش نقاشی کاراکتر در فتوشاپ – Photoshop


توضیحات

آموزش نقاشی کاراکتر در فتوشاپ : این دوره آموزش نقاشی دیجیتال به ایجاد یک کاراکتر زن فانتزی پرداخته و به صورت گام به گام تمامی ابزارها و نکات لازم برای نقاشی این سبک را به شما یاد می دهد. می توانید نحوه استفاده از منحنی های مختلف، تصویر زمینه ، نورپردازی و عمق را در نقاشی یاد بگیرید. نحوه رنگ آمیزی دقیق و زیبا با ابزارهای مختلف و ویرایش نهایی و پست پروداکشن نقاشی را خواهید آموخت.

مشخصات دانلود آموزش نقاشی کاراکتر در فتوشاپ – Photoshop :

  • عنوان دوره : – Paint the Fantasy Character
  • نرم افزار : photoshop
  • زمان کل دوره : 2:35 ساعت
  • فایل تمرینی : دارد
  • زیرنویس : ندارد
  • زبان آموزش: انگلیسی
  • سطح: متوسط

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آموزش نقاشی کاراکتر در فتوشاپ – Photoshop”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.