دانلود تصاویر رفرنس قلعه پوشیده از گیاه


توضیحات

تصاویر رفرنس قلعه پوشیده از گیاه : این مجموعه شامل بیش از 134 تصویر رفرنس از قلعه های قدیمی مانند: فضاهای داخلی قلعه و تصاویر بیرونی می باشد. این قلعه به افسانه قرن 19 میلادی به سبک گوتیک شباهت دارد. این تصاویر دارای فرمت JPEG هستند و با دوربین Sony α7R II, Sony α6000 گرفته شده اند. حداقل رزولوشن این رفرنس ها 2500×1667 پیکسل و بیشترین رزولوشن 7952×5304 پیکسل می باشد. این عکس ها در Houyet ، بلژیک گرفته شده اند.

اطلاعات دانلود تصاویر رفرنس قلعه پوشیده از گیاه :

  • عنوان مجموعه: Photobash – Overgrown Castle
  • حجم مجموعه: 1GB
  • سازنده: Photobash
  • فرمت های موجود: JPG
  • تعداد تصاویر : 134
  • کاتالوگ : 

تصاویر رفرنس از قلعه پوشیده از گیاه

تصاویر رفرنس از قلعه پوشیده از گیاه

تصاویر رفرنس قلعه پوشیده از گیاه - 4

تصاویر رفرنس قلعه پوشیده از گیاه - 6

تصاویر رفرنس قلعه پوشیده از گیاه - 8

تصاویر رفرنس قلعه پوشیده از گیاه - 10

تصاویر رفرنس قلعه پوشیده از گیاه - 12

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تصاویر رفرنس قلعه پوشیده از گیاه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.