دانلود تصاویر رفرنس طبیعت شمال اروپا


توضیحات

تصاویر رفرنس طبیعت شمال اروپا : این مجموعه شامل بیش از 527 تصویر رفرنس از محیط های تاریک و شمالی اسکاندیناوی مانند:  fjord، دریاچه های تاریک، دره های مه آلود، آبشار ها و جنگل های گسترده کاج می باشد. این شات ها حاوی کوه ها و صخره های پراکنده با خزه و برف و پانورامای هوایی از مناظر شمالی است. این تصاویر دارای فرمت JPEG هستند و با دوربین Mavic Pro, Nikon D7200, Nikon D800, Nikon D810 گرفته شده اند. حداقل رزولوشن این رفرنس ها 2992×3992 پیکسل و بیشترین رزولوشن 20792×5470 پیکسل می باشد. این عکس ها در وست لند نروژ گرفته شده اند.

اطلاعات دانلود تصاویر رفرنس طبیعت شمال اروپا :

  • عنوان مجموعه: Photobash – Nordic Nature
  • حجم مجموعه: 3GB
  • سازنده: Photobash
  • فرمت های موجود: JPEG
  • تعداد تصاویر : 527
  • کاتالوگ : 

تصاویر رفرنس طبیعت شمال اروپا

تصاویر رفرنس طبیعت شمال اروپا

تصاویر رفرنس طبیعت شمال اروپا - 4

تصاویر رفرنس طبیعت شمال اروپا - 6

تصاویر رفرنس طبیعت شمال اروپا - 8

تصاویر رفرنس طبیعت شمال اروپا - 10

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تصاویر رفرنس طبیعت شمال اروپا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.