دانلود تصاویر رفرنس کلیسای Milan Duomo


توضیحات

تصاویر رفرنس کلیسای Milan Duomo : این مجموعه شامل بیش از 226 تصویر رفرنس داخلی و خارجی از سومین کلیسای جامع بزرگ جهان Milan Duomo می باشد. این شات ها حاوی زاوایای مختلفی از نما های نمادین، پشت بام مشرف به گلدسته ها، مجسمه های بی شمار، عکس های داخلی و بافت های دقیق گوتیک می باشد. این تصاویر دارای فرمت JPEG هستند و با دوربین Sony α7R II گرفته شده اند. حداقل رزولوشن این رفرنس ها 1922×3000 پیکسل و بیشترین رزولوشن 10493×5281 پیکسل می باشد. این عکس ها در میلان، ایتالیا گرفته شده اند.

اطلاعات دانلود تصاویر رفرنس کلیسای Milan Duomo :

  • عنوان مجموعه: Photobash – Milan Cathedral
  • حجم مجموعه: 1GB
  • سازنده: Photobash
  • فرمت های موجود: JPEG
  • تعداد تصاویر : 226
  • کاتالوگ : 

تصاویر رفرنس کلیسای Milan Duomo

تصاویر رفرنس کلیسای Milan Duomo

تصاویر رفرنس کلیسای Milan Duomo - 4

تصاویر رفرنس کلیسای Milan Duomo - 6

تصاویر رفرنس کلیسای Milan Duomo - 8

تصاویر رفرنس کلیسای Milan Duomo - 10

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تصاویر رفرنس کلیسای Milan Duomo”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.