دانلود تصاویر رفرنس بازار خاورمیانه


توضیحات

تصاویر رفرنس بازار خاورمیانه : این مجموعه شامل بیش از 154 تصویر رفرنس از بازار های خاورمیانه، کوچه های باریک، دکان های بهم ریخته و نامرتب می باشد. این شات ها حاوی تمامی جزییات دکه ها و خیابان های بازار های عربی، عابران پیاده و بسیاری از جزییات وسایل و لوازم موجود در بازار است. این تصاویر دارای فرمت JPEG هستند و با دوربین Sony α7R III, Sony α7R II گرفته شده اند. حداقل رزولوشن این رفرنس ها 4500×3002 پیکسل و بیشترین رزولوشن 7952×5304 پیکسل می باشد. این عکس ها در مراکش گرفته شده اند.

اطلاعات دانلود تصاویر رفرنس بازار خاورمیانه :

  • عنوان مجموعه: Photobash – Middle Eastern Bazaar
  • حجم مجموعه: 1GB
  • سازنده: Photobash
  • فرمت های موجود: JPEG
  • تعداد تصاویر : 154
  • کاتالوگ : 

تصاویر رفرنس بازار خاورمیانه

تصاویر رفرنس بازار خاورمیانه

تصاویر رفرنس بازار خاورمیانه - 4

تصاویر رفرنس بازار خاورمیانه - 6

تصاویر رفرنس بازار خاورمیانه - 8

تصاویر رفرنس بازار خاورمیانه - 10

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تصاویر رفرنس بازار خاورمیانه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.