دانلود تصاویر رفرنس چرخش آکادمیک مردانه


توضیحات

تصاویر رفرنس چرخش آکادمیک مردانه : این مجموعه شامل بیش از 100 تصویر رفرنس مردانه با رزولوشن بالا برای ترسیمات آکادمیک، مطالعات رنگی، طراحی سریع و … می باشد. در این آرشیو در هر حالتی شات گرفته شده و یک عکس کامل از مدل را ارائه می دهد که آزادی بیشتری در کاوش زوایای مختلف و مطالعه موثرتر آناتومی به شما می دهد. بعضی از ژست ها نور خنثی و برخی دارای کنتراست بیشتری هستند، تعدادی نیز برای مطالعات رنگی مناسب می باشند.

اطلاعات دانلود تصاویر رفرنس چرخش آکادمیک مردانه :

  • عنوان مجموعه: Marketplace – 1000+ Male Academic Turnaround Reference Pictures
  • حجم مجموعه: 4GB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: JPEG
  • تعداد تصاویر : 1000
  • کاتالوگ : 
برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تصاویر رفرنس چرخش آکادمیک مردانه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.