آموزش نورپردازی صحنه در تری دی مکس – 3ds Max


توضیحات

آموزش نورپردازی صحنه : در این دوره آموزش نورپردازی یاد میگیرید چگونه بدون نگرانی مدل خود را به تری دی مکس ایمپورت و تنظیمات حرفه ای نورپردازی را روی آن اعمال نمایید. در این دوره نه تنها نورپردازی بلکه اضافه کردن متریال به مدل و انتخاب تنظیمات بهینه رندر برای بدست آوردن تنظیمات بهینه را نیز خواهید آموخت. به طور خلاصه می توان گفت در این دوره تنظیمات 12 نوع صحنه نورپردازی منحصر بفرد و ایجاد بیش از 30 نوع متریال را خواهید آموخت.

مشخصات دانلود آموزش نورپردازی صحنه در تری دی مکس – 3ds Max :

  • عنوان دوره : Flipped Normals – Lighting Scenes – 3ds Max BUNDLE
  • نرم افزار : 3ds Max , Vray
  • زمان کل دوره : –
  • فایل تمرینی : ندارد
  • زیرنویس : ندارد
  • زبان آموزش: انگلیسی
  • سطح: متوسط

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آموزش نورپردازی صحنه در تری دی مکس – 3ds Max”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.