آموزش مقدماتی یونیتی برای برنامه نویسان


توضیحات

یونیتی برای برنامه نویسان : این دوره از آموزش یونیتی راه خوبی برای سریع یاد گرفتن این نرم افزار و شروع پروژه های بزرگ بازی سازی در این انجین برای برنامه نویسان است. در واقع مربی این دوره بصورت سریع انجین یونیتی را برای برنامه نویسان آموزش خواهد داد. هدف این دوره آموزش گام به گام از طریق توسعه یک بازی کامل بصورت عملی و آماده سازی برنامه نویسان برای پروژه های پیچیده بازی است. چه قبلاً از یونیتی استفاده کرده باشید یا خیر این دوره آموزشی تجربه لذت بخش و آموزنده ای با شوخ طبعی و نکات بسیار مفیدی برای کاربران خواهد بود. در ضمن می توانید با مشاهده ویدیو پیش نمایش درک بسیار بهتری از روند و مراحل آموزش داشته باشید.

مشخصات دانلود آموزش مقدماتی یونیتی برای برنامه نویسان – Introduction to Unity for Programmers :

  • عنوان دوره : Introduction to Unity for Programmers
  • شرکت سازنده: Game Institute
  • نرم افزار : Unity
  • زمان کل دوره : –
  • فایل تمرینی : دارد
  • زیرنویس : ندارد
  • زبان آموزش: انگلیسی
  • سطح: متوسط
برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آموزش مقدماتی یونیتی برای برنامه نویسان”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.