دانلود تصاویر رفرنس آبشارهای ایسلندی


توضیحات

تصاویر رفرنس آبشارهای ایسلندی : این مجموعه شامل بیش از 147 تصویر رفرنس از آبشار ها، رودخانه های سریع و بافت های آب جاری و محیط اطراف زیر آسمان دراماتیک است که در هوای سرد و دلهره آور عکسبرداری شده اند. این تصاویر دارای فرمت JPEG هستند و با دوربین Nikon D810, Nikon D7200, Sony α6000 گرفته شده اند. حداقل رزولوشن این رفرنس ها 4000×1384 پیکسل و بیشترین رزولوشن 17767×7155 پیکسل می باشد. این عکس ها در ایسلند گرفته شده اند.

اطلاعات دانلود تصاویر رفرنس آبشارهای ایسلندی :

  • عنوان مجموعه: Photobash – Icelandic Waterfalls
  • حجم مجموعه: 705MB
  • سازنده: Photobash
  • فرمت های موجود: JPEG
  • تعداد تصاویر : 147
  • کاتالوگ : 

تصاویر رفرنس آبشارهای ایسلندی

تصاویر رفرنس آبشارهای ایسلندی

تصاویر رفرنس آبشارهای ایسلندی - 4

تصاویر رفرنس آبشارهای ایسلندی - 6

تصاویر رفرنس آبشارهای ایسلندی - 8

تصاویر رفرنس آبشارهای ایسلندی - 10

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تصاویر رفرنس آبشارهای ایسلندی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.