دانلود تصاویر رفرنس کوه های ایسلند


توضیحات

تصاویر رفرنس کوه های ایسلند : این مجموعه شامل بیش از 386 تصویر رفرنس از مناظر و چشم اندازهای کوه های ایسلند می باشد. این شات های در شرایط آب و هوایی مختلف از برف تا خشکی، شرایط نوری متفاوت در ساعت های متفاوت از غروب خورشید تا گرگ و میش گرفته شده اند. این تصاویر دارای فرمت JPEG هستند و با دوربین Nikon D810, Nikon D7200, Sony α6000, Sony α7R II گرفته شده اند. حداقل رزولوشن این رفرنس ها 3979×1369 پیکسل و بیشترین رزولوشن 21726×5855 پیکسل می باشد. این عکس ها در ایسلند گرفته شده اند.

اطلاعات دانلود تصاویر رفرنس کوه های ایسلند :

  • عنوان مجموعه: Photobash – Iceland Mountains
  • حجم مجموعه: 4GB
  • سازنده: Photobash
  • فرمت های موجود: JPEG
  • تعداد تصاویر : 386
  • کاتالوگ : 

تصاویر رفرنس کوه های ایسلند

تصاویر رفرنس کوه های ایسلند

تصاویر رفرنس کوه های ایسلند - 4

تصاویر رفرنس کوه های ایسلند - 6

تصاویر رفرنس کوه های ایسلند - 8

تصاویر رفرنس کوه های ایسلند - 10

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تصاویر رفرنس کوه های ایسلند”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.