آموزش ساخت بازی مسابقه ماشین در یونیتی


توضیحات

ساخت بازی مسابقه : به وسیله این دوره فوق‌العاده از آموزش یونیتی می توانید به صورت عملی و کاربردی تمام تکنیک ها، نکات و متدهای ایجاد یک بازی ماشین مسابقه ای در شرایط آب و هوایی و یا روز و شب را یاد بگیرید. همچنین فیزیک پیشرفته اتومبیل و سیستم هوش مصنوعی بدون در نظر گرفتن سطح مهارت بازیکنان را خواهید آموخت. از جمله مباحث مورد بررسی توسط مربی دوره می توان به مقدمه ای بر بازی های مسابقه ای، فیزیک ماشین، ایمپورت مسیر و پیکربندی و تنظیم آن، راننده هوش مصنوعی، سیستم دوربین، زمان روز،دید و شرایط آب و هوایی، ادغام بازی و ایمپورت یک مدل ماشین اشاره نمود. در ضمن می توانید با مشاهده ویدیو پیش نمایش درک بسیار بهتری از روند و مراحل آموزش داشته باشید.

مشخصات دانلود آموزش ساخت بازی مسابقه ماشین در یونیتی – How to Make a Racing Game :

  • عنوان دوره : GI Racing – How to Make a Racing Game
  • شرکت سازنده: Game Institute
  • نرم افزار : Unity
  • زمان کل دوره : –
  • فایل تمرینی : ندارد
  • زیرنویس : ندارد
  • زبان آموزش: انگلیسی
  • سطح: متوسط
برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آموزش ساخت بازی مسابقه ماشین در یونیتی”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.