دانلود تصاویر رفرنس آسمان خراش هنگ کنگ


توضیحات

تصاویر رفرنس آسمان خراش هنگ کنگ : این مجموعه شامل بیش از 336 تصویر رفرنس از نقاط دیدنی شهر حماسی هنگ کنگ در ساعات مختلف روز است. این شات ها حاوی پانورامای دقیق روز های آفتابی و ابری، گرگ و میش و شب هنگام با چراغ های عظیم شهری در مه غلیظ می باشد. این تصاویر دارای فرمت JPEG هستند و با دوربین Sony α7R II, Canon 5D MkII, Phantom 4P گرفته شده اند. حداقل رزولوشن این رفرنس ها 5000×3335 پیکسل و بیشترین رزولوشن 17958×5745 پیکسل می باشد. این عکس ها در هنگ کنگ گرفته شده اند.

اطلاعات دانلود تصاویر رفرنس آسمان خراش هنگ کنگ :

  • عنوان مجموعه: Photobash – Hong Kong Skyline
  • حجم مجموعه: 1GB
  • سازنده: Photobash
  • فرمت های موجود: JPEG
  • تعداد تصاویر : 336
  • کاتالوگ : 

تصاویر رفرنس آسمان خراش هنگ کنگ

تصاویر رفرنس آسمان خراش هنگ کنگ

تصاویر رفرنس آسمان خراش هنگ کنگ - 4

تصاویر رفرنس آسمان خراش هنگ کنگ - 6

تصاویر رفرنس آسمان خراش هنگ کنگ - 8

تصاویر رفرنس آسمان خراش هنگ کنگ - 10

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تصاویر رفرنس آسمان خراش هنگ کنگ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.