دانلود افکت صوتی زندگی اروپایی European Life


توضیحات

افکت صوتی زندگی اروپایی : این مجموعه شامل بیش از 107 افکت صوتی از مناطق روستایی اروپا می باشد. شما می توانید با استفاده از این کالکشن تمامی پالت های صدای روستایی از دریای شمال تا مدیترانه را ایجاد کنید. این مجموعه اصوات بدون ایجاد حواس پرتی در پیش زمینه، فضای واقعی را برای هر تنظیم فراهم می کند. هم چنین مناظر صوتی عالی و حومه ای برای لایه های صوتی معتبر در تولید شما ایجاد شده است.

مشخصات مجموعه افکت صوتی زندگی اروپایی European Life :

  • عنوان: BOOM Library – European Life
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 107
  • حجم فایل: 10GB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود افکت صوتی زندگی اروپایی European Life”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.