دانلود تصاویر رفرنس مصنوعات مصری


توضیحات

تصاویر رفرنس مصنوعات مصری : این مجموعه شامل بیش از 216 تصویر رفرنس با مضمون مصنوعی آبجکت ها و بافت های سطحی از مصر باستان می باشد. این شات ها حاوی کتاب مقدس پاپیروس، هیروگلیف با جزییات، کالاهای قبر و مجسمه های سنگی است. این تصاویر دارای فرمت JPEG هستند و با دوربین Canon 5D MkIII, Sony α6000, Sony α7R II گرفته شده اند. حداقل رزولوشن این رفرنس ها 2604×1822 پیکسل و بیشترین رزولوشن 7952×5304 پیکسل می باشد. این عکس ها در نمایشگاه گرفته شده اند.

اطلاعات دانلود تصاویر رفرنس مصنوعات مصری :

  • عنوان مجموعه: Photobash – Egyptian Artifacts
  • حجم مجموعه: 1GB
  • سازنده: Photobash
  • فرمت های موجود: JPEG
  • تعداد تصاویر : 216
  • کاتالوگ : 

تصاویر رفرنس مصنوعات مصری

تصاویر رفرنس مصنوعات مصری

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تصاویر رفرنس مصنوعات مصری”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.