دانلود تصاویر رفرنس طلوع و غروب خورشید


توضیحات

تصاویر رفرنس طلوع و غروب خورشید : این مجموعه شامل بیش از 493 تصویر رفرنس از آسمان در هنگام غروب و طلوع آفتاب است که شکل های مختلف ابر را نیز نمایش می دهند. این تصاویر دارای فرمت JPEG هستند و با دوربین Sony α7R II, Sony α6000, Canon 5D MkIII, Phantom 4P گرفته شده اند. حداقل رزولوشن این رفرنس ها 2784×1147 پیکسل و بیشترین رزولوشن 28055×4472 پیکسل می باشد. این عکس ها در مکان های مختلف گرفته شده اند.

اطلاعات دانلود تصاویر رفرنس طلوع و غروب خورشید :

  • عنوان مجموعه: Photobash – Dusk & Dawn Skies
  • حجم مجموعه: 1GB
  • سازنده: Photobash
  • فرمت های موجود: JPEG
  • تعداد تصاویر : 493
  • کاتالوگ : 

تصاویر رفرنس طلوع و غروب خورشید

تصاویر رفرنس طلوع و غروب خورشید

تصاویر رفرنس طلوع و غروب خورشید - 4

تصاویر رفرنس طلوع و غروب خورشید - 6

تصاویر رفرنس طلوع و غروب خورشید - 8

تصاویر رفرنس طلوع و غروب خورشید - 10

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تصاویر رفرنس طلوع و غروب خورشید”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.