دانلود تصاویر رفرنس درختان مرده


توضیحات

تصاویر رفرنس درختان مرده : این مجموعه شامل بیش از 62 تصویر رفرنس از تصویر ماسک شده از انتخاب گسترده ایی از درختان، نوک شاخه ها و شاخه های مرده می باشد. این درختان از گونه های خشک و گرمسیری است. این تصاویر دارای فرمت JPEG هستند و با دوربین Sony α7R II, Sony α6000 گرفته شده اند. حداقل رزولوشن این رفرنس ها 1504×2526 پیکسل و بیشترین رزولوشن 8064×5560 پیکسل می باشد. این عکس ها در مکان های مختلف گرفته شده اند.

اطلاعات دانلود تصاویر رفرنس درختان مرده :

  • عنوان مجموعه: Photobash – Dead Trees
  • حجم مجموعه: 741MB
  • سازنده: Photobash
  • فرمت های موجود: JPEG
  • تعداد تصاویر : 62
  • کاتالوگ : 

تصاویر رفرنس درختان مرده

تصاویر رفرنس درختان مرده

تصاویر رفرنس درختان مرده - 4

تصاویر رفرنس درختان مرده - 6

تصاویر رفرنس درختان مرده - 8

تصاویر رفرنس درختان مرده - 10


دسته بندی:

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود تصاویر رفرنس درختان مرده”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.