آموزش کانسپت کاراکتر موجود فضایی در زیبراش و کی شات


توضیحات

آموزش کانسپت کاراکتر موجود فضایی : این دوره آموزشی شما را با فرایند ایجاد کانسپت یک موجود بیگانه در زیبراش، کی شات و در نهایت فتوشاپ آشنا می سازد. می توانید در این دوره با روند کامل کار به صورت گام به گام آشنا شوید. ابتدا حجاری کامل، سپس تکسچرینگ را یاد می گیرید. بهترین تنظیمات رندرینگ در کی شات را کاملا فرا می گیرید و در نهایت پروژه برای پست پروداکشن و کامپوزیت به فتوشاپ منتقل خواهد شد.

مشخصات دانلود آموزش کانسپت کاراکتر موجود فضایی در زیبراش و کی شات :

  • عنوان دوره : – Concepting an Alien in Zbrush and Keyshot by Josh P Crockett
  • نرم افزار : Keyshot – Zbrush
  • زمان کل دوره : –
  • فایل تمرینی : ندارد
  • زیرنویس : ندارد
  • زبان آموزش: انگلیسی
  • سطح: متوسط
برچسب: ,

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آموزش کانسپت کاراکتر موجود فضایی در زیبراش و کی شات”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.