آموزش ساخت جلوه های ویژه در Cinema 4D


توضیحات

آموزش ساخت جلوه های ویژه در Cinema 4D : در این دوره نحوه اضافه کردن جسمی سه بعدی و کاملا واقع گرایانه در یک یا چند تصویر دوبعدی عکاسی شده از قبل آموزش داده می شود. projection man نام یک سیستم جالب و قدرتمند در نرم افزار cinema 4d است که با آن می توانید عکس های دو بعدی را به محیط های سه بعدی تبدیل کنید و دوربین را داخل آنها حرکت دهید و تمامی این کارها بدون نیاز به مدلینگ و تکسچرینگ پیچیده انجام خواهد شد. در این دوره به وسیله پروژه ای که در آن یک ساختمان مخروب به تصویر اضافه می شود تمامی مراحل کار را به صورت عملی و کاربردی مشاهده می نمایید.

مشخصات آموزش ساخت جلوه های ویژه در Cinema 4D :

  • عنوان دوره : cmiVFX – Cinema 4D Projection Man FX
  • نرم افزار : Cinema 4D
  • زمان کل دوره : 0.41 ساعت
  • فایل تمرینی : دارد
  • زیرنویس : ندارد
  • زبان آموزش: انگلیسی
  • سطح : متوسط

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آموزش ساخت جلوه های ویژه در Cinema 4D”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.