آموزش طراحی کانسپت کاراکتر در زیبراش و کی شات – Zbrush و Keyshot


توضیحات

آموزش طراحی کانسپت کاراکتر : در این دوره از آموزش طراحی کاراکتر یاد می گیرید که چگونه بدون هیچگونه ایده قبلی از یک کره در زیبراش شروع کرده تا به یک کاراکتر با کیفیت و حرفه ای برسید. تمام مراحل را به صورت کاملا عملی و کاربردی خواهید آموخت. کار با حجاری در زیبراش آغاز شده و تا رندر نهایی در کی شات ادامه می یابد. در ضمن می توانید با مشاهده ویدیو پیش نمایش درک بسیار بهتری از روند و مراحل آموزش داشته باشید.

مشخصات دانلود آموزش طراحی کانسپت کاراکتر در زیبراش و کی شات – Zbrush و Keyshot :

  • عنوان دوره : Gumroad – God of Birds – Character Concept Tutorial in Zbrush and Keyshot
  • نرم افزار : Zbrush , Keyshot
  • زمان کل دوره : –
  • فایل تمرینی : دارد
  • زیرنویس : ندارد
  • زبان آموزش: انگلیسی
  • سطح: متوسط

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آموزش طراحی کانسپت کاراکتر در زیبراش و کی شات – Zbrush و Keyshot”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.