دانلود تصاویر رفرنس تکاوران کلاه دار


توضیحات

تصاویر رفرنس تکاوران کلاه دار : این مجموعه شامل بیش از 123 تصویر رفرنس از کمانداران و تکاوران کلاه دار است که دارای انواع سلاح ها مانند: کمان، تبر، عصا و شمشیر هستند. این تصاویر دارای فرمت های PNG, CSH هستند و با دوربین Sony α7R II گرفته شده اند. حداقل رزولوشن این رفرنس ها 4266×4754 پیکسل و بیشترین رزولوشن 5304×7149 پیکسل می باشد. این عکس ها در استودیو گرفته شده اند.

اطلاعات دانلود تصاویر رفرنس تکاوران کلاه دار :

  • عنوان مجموعه: PHOTOBASH – Caped Rangers
  • حجم مجموعه: 1GB
  • سازنده: Photobash
  • فرمت های موجود: PNG, CSH 
  • تعداد تصاویر : 123
  • کاتالوگ : 

تصاویر رفرنس از تکاوران کلاه دار

تصاویر رفرنس از تکاوران کلاه دار

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تصاویر رفرنس تکاوران کلاه دار”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.